Zaznacz stronę
Usługi

Profilaktyka

w naszej placówce świadczymy profilaktykę – szczepienia ochronne, ochrona przeciw pasożytnicza (odrobaczenia, zabezpieczenia przeciwko pchłom i kleszczom), podstawowe zabiegi pielęgnacyjne: czyszczenie uszu, gruczołów, przycinanie pazurków.

Opieka podstawowa

jedną z najważniejszych rzeczy w naszej pracy są kontrolne badania stanu zdrowia naszych czworonożnych przyjaciół. Dzięki nim możemy szybko i sprawnie zdiagnozować rozwijające się zaburzenia zdrowia i zacząć je leczyć. W naszej przychodni dysponujemy laboratorium diagnostycznym gdzie możemy wykonać niezbędne badania krwi, moczu i kału.

Ortopedia weterynaryjna

posiadamy duże doświadczenie w zakresie diagnozowania i leczenia zaburzeń ortopedycznych u zwierząt w każdym wieku. Choroby diagnozujemy z użyciem wysokiej klasy sprzętu RTG, artroskopii oraz USG. Wykonujemy zabiegi operacyjne z zakresu złamań, dysplazji, uszkodzenia struktur stawowych, dyskopatii.

Diagnostyka radiologiczna

posiadamy nowoczesny aparat RTG w technologii cyfrowej bezpośredniej. Pozwala nam to w szybki, prosty i bardzo bezpieczny sposób wykonać zdjęcia RTG w najwyższej jakości. Diagnostyka RTG ma bardzo szerokie zastosowanie we wczesnym wykrywaniu dysplazji bioder oraz łokci, przeglądowych zdjęciach pacjentów powypadkowych, diagnostyki niedrożności przewodu pokarmowego, złamań kości. O więcej informacji, jak przygotować pacjenta prosimy pytać na recepcji.

Diagnostyka ultrasonograficzna

posiadamy nowoczesny aparat USG z funkcją badania Doplerowskiego. Wiedza z licznych kursów i szkoleń pozwala nam zaoferować możliwość szerokiej oceny narządów wewnętrznych, struktur powierzchownych (np. guzów, przepuklin), mięśni i więzadeł. Regularne przeglądowe badania USG pozwalają na bardzo szybkie i wczesne wykrycie wielu niepokojących zmian, a w związku z tym szybką interwencję. Prosimy o kontakt z placówką w jaki sposób przygotować zwierzaka do badania. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny z recepcją.

Chirurgia

w pełni wyposażona sala chirurgiczna z nowoczesnym aparatem do narkozy wziewnej i monitoringu pacjenta podczas znieczulenia pozwala nam wykonywać bardzo szeroki zakres operacji z chirurgii miękkiej i twardej. Zarówno zabiegów planowanych jak i nagłych. Wszelkie pytania o przygotowanie pacjenta do zabiegu oraz zalecane badania przed zabiegowe prosimy kierować do naszej recepcji.

Stomatologia

w naszej przychodni posiadamy wysokiej klasy skaler stomatologiczny pozwalający szybko i sprawnie usuwać kamień nazębny, polerować zęby po czyszczeniu oraz bezpiecznie przeprowadzać ekstrakcję zębów.

Laboratorium

w naszej placówce wykonujemy, na miejscu, szeroki zakres badań. Między innymi badania morfologiczne krwi, szerokie panele badań biochemicznych krwi, badania moczu, badania kału metodą flotacji oraz podstawową ocenę mikroskopową. Współpracujemy z laboratorium zewnętrznym w celu wykonania dokładniejszych badań krwi i badań histopatologicznych.

Leczenie stacjonarne

posiadamy w pełni przystosowany szpital. Państwa podopieczni znajda u nas profesjonalną i bardzo sympatyczna opiekę. Wiemy jak ważne jest wsparcie i prawidłowa opieka dla chorego pacjenta.

Paszporty i mikroczipy

w naszej placówce świadczymy usługi znakowania zwierząt za pomocą mikroczipów, mogą Państwo również od ręki uzyskać paszport. Nasi lekarze w pełni wytłumaczą Państwu podstawowe zasady przekraczania granicy z waszymi pupilami. Prosimy również o samodzielne zapoznawanie się z regulaminem na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej.

Żywienie i pielęgnacja

na stanie posiadamy liczne karmy weterynaryjne oraz suplementy diety takich firm jak Hill’s, Trovet, Specific. Posiadamy również szeroki zakres dermokosmetyków, np. szampony dla szczeniąt i alergików..

Strzyżenie i kosmetyka

w naszej placówce świadczy również usługi fryzjerskie oraz pielęgnacyjne Pani fryzjer z wieloletnim doświadczeniem. Jej profesjonalne podejście do zwierząt i groomingu gwarantuje zadowolenie pacjenta jak i jego właściciela.

Zapraszamy do kontaktu